Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Povezani proizvodi
Anaftin oralni sprej 15ml
14.85 KM
OPIS PROIZVODA: Sprej sadrži polivinilpirolidon (PVP) i hijaluronsku kiselinu koji tvore zaštitini sloj koji prianja uz usnu šupljinu kao mehanička
SEPTOLETE TOTAL pastile za grlo i usnu šupljinu A16
9.00 KM
Septolete total pastilese koriste za olakšanje simptoma upale i bola: – kod iritacije grla, usta i desni, – kod upale
ISLA CASSIS PASTILE A30
9.50 KM
Suho grlo i sluznica nisu problem samo zimi. Do pojave podražajnog kašlja zbog nadražene sluznice grla dolazi tijekom svih godišnjih
ISLA MEDIC ACUTE PASTILE A20
9.70 KM
Hidrogelni kompleks s hijaluronskom kiselinom i islandskim lišajem za ublažvanje tipičnih tegoba vezanih uz grlobolju i prehladu, kao što su bolno gutanje i promuklost
Zašto odabrati isla® medic acute pastile?
Često zanemarimo pojavu osjećaja peckanja u grlu u nadi kako će ono proći sama od sebe kako ne bismo morali gubiti vrijeme na odlazak liječniku.
Uz isla® medic acute pastile vaše će se grlo zaštititi stvaranjem hidrogela koji se zadržava na sluznici, vlažiti jer pastile potiču stvaranje sline i iritacija sluznice usta i grla bit će ublažena.
Proizvod je posebno praktičan zbog načina uporabe, preporučuje se veganima te ne sadrži šećer što je odlična vijest za dijabetičare.
Kako se doziraju isla® medic acute pastile?
- do 6 pastila dnevno
- od 6. godine života
Angal pastile za grlo i usnu šupljinu A24
9.00 KM
Angal djeluje lokalno analgetički i antimikrobno. Primjenjuje se za lokalno ublažavanje simptoma infekcije i upale ždrijela kao što su bolno
Strepsils pastile s vitaminom C i okusom naranče A24
8.65 KM
Ako osjetite grebanje ili iritaciju u grlu, odaberite Strepsils pastile s vitaminom C i okusom naranče u tim pastilama podupire
ISLA MOOS PASTILE A30
9.00 KM
OPIS PROIZVODA: Isla pastile sadrže ekstrakt islandskog lišaja (Cetraria islandica). Islandski lišaj sadrži polisaharide, usninsku kiselinu, sluzi i gorke tvari.
Strepsils pastile bez šećera s okusom limuna A24
8.65 KM
Ako osjetite grebanje ili iritaciju u grlu, odaberite Strepsils pastile bez šećera s okusom limuna. Pogodne su i za dijabetičare.