Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Sold out
LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE UV LEGERE, 50ML
46.65 KM
Tehnologija čvrstih staničnih veza: fragmenti hijaluronske kiseline jamče epidermalnu koheziju zahvaljujući kojoj se voda ulijeva u kožu i zadržava u njoj, pružajući izrazito dugotrajan osjećaj hidratacije. Prilagođeno osjetljivoj koži. SVOJSTVA Za normalnu do suhu, osjetljivu i dehidriranu kožu. Pojačana UV zaštita: Zaštita od UVB (SPF20) i UVA zraka. „Nepogrešiva” zaštita: nova formula s oleosomima za optimalno nanošenje i ujednačenu raspodjelu filtera na Vašoj koži. Sustav filtera pomaže zaštititi kožu od oštećenja uzrokovanih svakodnevnim izlaganjem UVA i UVB zrakama.
Nema na zalihi
Kategorije: ., LA ROCHE-POSAY
Povezani proizvodi
SOLGAR KANGAVITES a60 tbl za žvakanje, Dodatak prehrani s vitaminima i mineralima za djecu od 6 godina i odrasle
43.30 KM
Obogaćen visokovrijednim dodacima voća, povrća, bioflavonoida i lecitina Za normalan rast i razvoj Odličnog voćnog okusa
URIAGE Pruriced krema 100ml
26.00 KM
Dermatološki umirujuća krema za lice i tijelo za bebe, djecu, odrasle i starije osobe Na bazi KALAMINE 8%, ulja boražine
URIAGE DS Tretman šampon protiv peruti 150ml
27.85 KM
Tretman šampon protiv peruti. Kombinacija pirokton olamina i cink laktata pomaže u tretmanu protiv gljivice Malasesia furfur koja pogoršava perut. Tretman pojačane efikasnosti sa salicilnom
EUCERIN SUN ALLERGY PROTECT KREMA-GEL 150ML
Opis proizvoda
Eucerin SUN krema-gel SPF50+
Krema-gel za zaštitu kože od sunca osjetljive na sunce sa zaštitnim faktorom 50.
Zaštita osjetljive kože
Bez parfema, boja i emulgatora
Lagana nemasna tekstura
Brzo se upija
Vodootporan
UPOTREBA
Obilno nanijeti pola sata prije izlaganja suncu.
EUCERIN SUN OIL CONTROL DRY TOUCH SPF50 200ML
Dry Touch aerosol za tijelo
UV svjetlost je glavni uzrok oštećenja kože uzrokovanog suncem, no visokoenergetski vidljiva svjetlost (HEVIS) takođe može potaknuti slobodne radikale koji uzrokuju daljnje naprezanje kože.
Eucerin aerosol za zaštitu od sunca za osjetljivu kožu SPF 30 je sprej za zaštitu od sunca za tijelo koji umiruje i štiti osjetljivu kožu i kožu sklonu aknama. Napredna spektralna tehnologija kombinuje širokopojasne i fotostabilne UVA/UVB filtre za visoku UV zaštitu s likokalkonom A za neutralizaciju slobodnih radikala uzrokovanih UV i HEVIS svjetlošću.
Aerosolni raspršivač čini proizvod brzim i jednostavnim za primjenu na teško dostupnim mjestima. Prozirni i nemasni sprej brzo se upija, osvježava kožu i otporan je na vodu.
Eucerin Oil Control Dry Touch sprej SPF 30 sprej za tijelo s visokim zaštitnim faktorom za osjetljivu kožu je klinički i dermatološki prikladan za osjetljivu kožu i kožu sklonu aknama.
Udovoljava visokim standardima za UVA i UVB zaštitu koje definiše udruženje Cosmetics Europe. Nivo UVA zaštite su veće od preporuke EU.
Svojstva
brzo se upija
nemasna formula
formula koja se ne lijepi
