Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Sold out
						EUCERIN Roll-on dezodorans za osjetljivu kožu 50ml
20.75 KM
Eucerin Roll-on dezodorans za osjetljivu kožu
Štiti iznimno osjetljivu kožu od neugodnih mirisa.
Ovaj dezodorans s blagom formulom dokazano štiti od neugodnih mirisa i pogodan je čak i za osobe s osjetljivom kožom ili kožom koja ne podnosi dezodoranse.
Eucerin Roll-on dezodorans za osjetljivu kožu ne sadrži potencijalne iritanse poput mirisa, alkohola, konzervansa i boje.
Koži vraća prirodnu pH vrijednost. Formula je ispitana i dokazano učinkovita kod osoba s vrlo osjetljivom kožom i atopijskim dermatitisom te kod osoba sklonih alergijama na dezodorans i ekcemima u području pazuha.
Primjena: Nanijeti ujutro ili navečer poslije tuširanja ili po potrebi.
Nema na zalihi
Povezani proizvodi
EMBRYOLISSE FIRMING-LIFTING KREMA 50ml
				
	95.00 KM
			
		
					Prve znakove starenja kože prepoznati ćete po suhoći kože, izraženijim borama, gubitku čvrstoće i tonusa te u nekim situacijama i po pojačanom crvenilu i neujednačenom tenu.
Embryolisse Firming-lifting cream anti-aging krema je iznimno hidratantna i hranjiva, baršunaste je teksture s ekstraktom cvijeta klokanske šape.
Firming- Lifting Cream idealna je za uklanjanje osjećaja zategnute kože i ublažavanje vidljivosti pojave prvih bora uzrokovanih površinskom dehidracijom kože. Osobito se preporučuje tijekom zimskih mjeseci zbog iznimnih obnavljajućih i zaštitnih svojstava. Nakon primjene kreme koža lica je mekana i nahranjena.
Namjena: za sve tipove kože. Prikladna je za osjetljivu kožu. Podnošljivost je dermatološki ispitana.
Način primjene: ujutro i navečer nanesite kremu na čistu i suhu kožu lica i vrata te je nježno
umasirajte.
Glavni aktivni sastojci: hijaluronska kiselina, ekstrakt cvijeta klokanske šape i ulje noćurka.				
			URIAGE Bariéderm Cica krema SPF50+ 40ml
				
	23.40 KM
			
		
					Sadrži: GF-Repair patent, vrlo visoku zaštitu od UVA/UVB zraka i Uriage termalnu vodu. umiruje i štiti nadraženu kožu od sunca				
			EUCERIN SUN ALLERGY PROTECT KREMA-GEL 150ML
					Opis proizvoda
Eucerin SUN krema-gel SPF50+
Krema-gel za zaštitu kože od sunca osjetljive na sunce sa zaštitnim faktorom 50.
Zaštita osjetljive kože
Bez parfema, boja i emulgatora
Lagana nemasna tekstura
Brzo se upija
Vodootporan
UPOTREBA
Obilno nanijeti pola sata prije izlaganja suncu.				
			VICHY Dermablend korektivna podloga br. 45 30ml
				
	50.50 KM
			
		
					Za žene koje žele prekriti lagane do umjerene kožne nedostatke (nepravilan ten, podočnjaci, crvenilo, ožiljci itd.) Omogućuje korekciju boje tena				
			URIAGE DS Tretman šampon protiv peruti 150ml
				
	27.85 KM
			
		
					Tretman šampon protiv peruti. Kombinacija pirokton olamina i cink laktata pomaže u tretmanu protiv gljivice Malasesia furfur koja pogoršava perut. Tretman pojačane efikasnosti sa salicilnom				
			
 
								 
								 
		 
		 
				 
		 
		 
		 
		 
		