Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Vidi košaricu “Uriage Xemose stick za njegu usana 4g” je dodano u vašu košaricu.
Sold out
A-DERMA EXOMEGA EMOLIJENTNA KREMA 200mL + EXOMEGA EMOLIJENTNI SPREJ GRATIS 200ML
38.00 KM
A-Derma Exomega Control emolijentna krema
Emolijentna krema za suhu kožu sklonu atopiji.
Protiv grebanja. Kontrolira osjećaj nadražaja.
Novorođenčad, djeca, odrasli.
Nema na zalihi
Kategorije: A-DERMA, Koža sklona crvenilu, Kozmetika, Njega djeteta, PROMO, Suha i ispucala koža, Tijelo
Oznake A-Derma, atopija, djeca, exomega, ko-a sklona atopiji, koža, ljuskice, njega djeteta, osjetljiva koža, suha koža
Povezani proizvodi
Uriage Xemose stick za njegu usana 4g
11.25 KM
Umiruje, štiti, obnavlja i hidratizira oštećene usnice. Za djecu i odrasle.
SVR HYDRALIANE Lagana krema, 50ml
Lagana krema za hidrataciju kože. Za normalnu do mješovitu kožu. Lagane, nemasne i svilenkaste teksture. Ostavlja kožu baršunastom. HIJALURONSKA KISELINA:
SVR SPIRIAL Sprej, 75ml
Dezodorans u spreju protiv znojenja, suzbija neugodne mirise, za osjetljivu kožu. 48 H UČINKOVITOST Zahvaljujući učinkovitosti aluminijevih soli koje djeluju
URIAGE D.S. Šampon protiv peruti 200ml
27.80 KM
Tretirajući šampon za umjereno jaku perut i iritirano vlasište Tretirajući šampon za skvamozna stanja i umjereno jaku perut, za masnu
URIAGE Bariéderm Cica krema SPF50+ 40ml
23.40 KM
Sadrži: GF-Repair patent, vrlo visoku zaštitu od UVA/UVB zraka i Uriage termalnu vodu. umiruje i štiti nadraženu kožu od sunca
SVR PHYSIOPURE Micelarna voda, 200ml
23.00 KM
Micelarna voda za uklanjanje šminke. Čisti kožu i uklanja make-up. Učinkovito uklanja nečistoće te ostavlja kožu čistom i oksigeniranom.
SKINTEGRA LUMION
50.00 KM
Eksfolirajući tonik za umornu kožu sa začepljenim porama i znakovima starenja
Lumion je neisušujući noćni piling srednjeg intenziteta na bazi AHA i PHA kiselina, namijenjen svim tipovima kože osim osjetljive, uključujući i zrelu. Koža na kojoj su vidljive hiperpigmentacijske promjene, uključujući i one uzrokovane suncem, te koža narušene teksture kojoj nedostaje svježine i luminoznosti, od Lumiona će imati višestruku korist.
SVR SEBIACLEAR krema SPF 50 Za zaštitu masne kože od sunca, 50ml
Krema SPF 50 za zaštitu mješovite i masne kože od sunca 0%AHA 2 u 1 za zaštitu od sunca i