Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Vidi košaricu “URIAGE D.S. Pjenušavi gel za pranje kože 150ml” je dodano u vašu košaricu.
Sold out
VICHY DERCOS ENERGISING ŠAMPON PROTIV ISPADANJA KOSE 400ML
41.70 KM
Nema na zalihi
Povezani proizvodi
VICHY Dermablend korektivna podloga br. 45 30ml
50.50 KM
Za žene koje žele prekriti lagane do umjerene kožne nedostatke (nepravilan ten, podočnjaci, crvenilo, ožiljci itd.) Omogućuje korekciju boje tena
Uriage Bebe Prve Eau Thermale vlažne maramice a70
11.20 KM
Čiste nježnu i osjetljivu dječju kožu bez opasnosti od iritacija. Umiruju i uklanjaju sve nečistoće u jednom potezu te ostavlja kožu mekom i nježno mirisnom. Za lice, tijelo i pelensko područje. Zatvorite paket nakon korištenja! Ne ostavljajte blizu izvora topline.
VICHY SET CAPITAL SOLEIL TONIRANI VODENI FLUID SPF50+ 40ML+ MINERAL 89 DNEVNI BOOSTER 30ML
45.80 KM
Opis proizvoda
UV-Age Daily pruža naprednu zaštitu od UVA i UVB zračenja sa SPF 50+ te vidljive svjetlosti kako bi se spriječila pojava bora i tamnih mrlja. Zahvaljujući višestruko patentiranoj tehnologiji Netlock i aktivnim sastojcima protiv starenja, njegova izuzetno lagana fluidna formula na bazi vode stvara vrlo otporan i nevidljiv sloj za naprednu zaštitu protiv UV zračenja.
Klinički dokazana korektivna učinkovitost na znakove fotostarenja, uključujući tamne mrlje i nedostatak popunjenosti. Njegova formula pruža lagano prekrivanje kako bi ujednačila i naglasila ten kože.
Karakteristike
Vrlo visoka zaštita od UVA i UVB zračenja te vidljive svjetlosti.
Ujednačuje ten.
Uklanja znakove fotostarenja: tamne mrlje i nedostatak popunjenosti.
Dermatološki ispitan na 100 % osjetljivoj koži.
Hipoalergena i nekomedogena formula.
Bez peckanja očiju, ispitan pod oftalmološkim nadzorom.
URIAGE Pruriced krema 100ml
26.00 KM
Dermatološki umirujuća krema za lice i tijelo za bebe, djecu, odrasle i starije osobe Na bazi KALAMINE 8%, ulja boražine
URIAGE D.S. Pjenušavi gel za pranje kože 150ml
22.20 KM
Veomaa nježan gel za pranje, posebno namjenjen da čisti kožu skonu iritaciji, crvenilu i ljuskanju.Regulira proliferaciju zahvaćenih dijelova flore kože i nježno uklanja nečistoće.
Udružena je efikasnost pročišćavajućih aktivnih sastojaka i patentiranog TLR2 kompleksa protiv iritacija sa umirujućim svojstvima Uriage termalne vode.
Pogodan za lice i tijelo, bez sapuna i mirisa. Hipoalergeno.