Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Vidi košaricu “URIAGE Bariésun Mat fluid za sunčanje SPF50+ 50ml” je dodano u vašu košaricu.
Sold out
L’ERBOLARIO SUN KREMA ZA SUNČANJE MRKVA,SEZAM I KARITE MASLAC 125ML
42.30 KM
Visoka zaštita – SPF 30.
Krema za osjetljivu kožu namjenjena izlaganju jakom suncu (more i planine) i prvim izlaganjima. Preporučuje se i djeci, idealna je za lice i grudi, odlična za čitavo tijelo. Sadrži visokohranjiva ulja; učinkovito štiti od UVA i UVB zraka i pomaže u sprječavanju nastanka bora te održava kožu baršunastom i elastičnom.
NAČIN PRIMJENE: Razmažite kremu u debljem sloju, ali nemojte njome odviše masirati kožu, pustite radije neka se sama upije u kožu i tvori vidljivi sloj zaštite. Tako ćete biti djelotvorno zaštićeni od sunca.
SADRŽAJ: 125 ml.
Nema na zalihi
Kategorije: BRANDOVI, L'ERBOLARIO, Lice, Zaštita kože od sunca
Povezani proizvodi
NOVEXPERT LIP´UP Booster za usne
44.50 KM
Prednosti 5 u 1 njege usana: popunjavanje bora, povećavanje volumena, zaglađivanje usnica, hidratacija i učinak protiv znakova starenja. Svaki od
URIAGE Bariésun Mat fluid za sunčanje SPF50+ 50ml
Zahvaljujući kompleksu filtera visokih performansi, ovaj losion osigurava potpunu zaštitu kože od UVA i UVB zraka, slobodnih radikala, sprečavajući isušivanje
NOVEXPERT TRIO ZINC PURIFYING FLUID, 30ml
57.00 KM
Nanesite ga tapkanjem na cijelo lice i umasirajte kružnim pokretima prema gore. Dovoljna je mala količina proizvoda. Pričekajte 5 minuta prije
NOVEXPERT Micelarna voda s hijaluronskom kiselinom
39.50 KM
Otopina koju pruža micelarna voda Novexpert: micelarna voda Novexpert s jedne strane je 100% prirodna i hipoalergena, a s druge strane
SKINTEGRA LUMION
50.00 KM
Eksfolirajući tonik za umornu kožu sa začepljenim porama i znakovima starenja
Lumion je neisušujući noćni piling srednjeg intenziteta na bazi AHA i PHA kiselina, namijenjen svim tipovima kože osim osjetljive, uključujući i zrelu. Koža na kojoj su vidljive hiperpigmentacijske promjene, uključujući i one uzrokovane suncem, te koža narušene teksture kojoj nedostaje svježine i luminoznosti, od Lumiona će imati višestruku korist.
SVR SEBIACLEAR krema SPF 50 Za zaštitu masne kože od sunca, 50ml
Krema SPF 50 za zaštitu mješovite i masne kože od sunca 0%AHA 2 u 1 za zaštitu od sunca i
FILORGA HYDRA-HYAL CREAM-GEL 50 ML
117.00 KM
Lagana i osvježajuća tekstura sorbeta. Njezina osvježavajuća tekstura dugotrajno matira i savršena je za mješovitu ili masnu kožu. Obogaćena je biljnim adstringentnim aktivnim sastojkom, koji pročišćava pore i trajno matira za besprijekoran ten.
Nekomedogena formula. Učinkovitost klinički dokazana. Testirano pod dermatološkim nadzorom.