Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Vidi košaricu “NOVEXPERT TRIO-ZINC PEELING Noćni losion, 115ml” je dodano u vašu košaricu.
FILORGA UV DEFENCE SPF50+ 40ML
75.00 KM
FILORGA UV DEFENCE SPF50+
Iznimno visoka zaštita od sunca: snažni filteri u kombinaciji s vitaminom E (koji je snažni antioksidant) štite kožu od štetnih UV zraka i slobodnih radikala.
Anti-age zaštita: hijaluronska kiselina + NCEF® regeneriraju kožu. U isto vrijeme, ekstrakt smeđe alge, koji djeluje protuupalno, rehidrira dublje slojeve kože.
Zaštita od hiperpigmentacija: ekstrakt hmelja regulira sintezu melanina te vidljivo smanjuje pojavu tamnih mrlja koje nastaju zbog UV zračenja. Bez parabena.
Nemasne teksture, idealna za svakodnevnu uporabu tijekom izlaganja suncu te nakon kozmetičkih zahvata
Povezani proizvodi
URIAGE Pruriced krema 100ml
26.00 KM
Dermatološki umirujuća krema za lice i tijelo za bebe, djecu, odrasle i starije osobe Na bazi KALAMINE 8%, ulja boražine
NOVEXPERT TRIO ZINC vodica u spreju
20.00 KM
Trio Cink vodica u spreju zahvaljujući efektu dubinskog čišćenja, umirivanja i matiranja, zauzima posebno mjesto među proizvodima za čišćenje i njegu
SVR XERIAL 10 – mlijeko za suhu i ljuskavu kožu tijela, 200ml
Mlijeko za suhu i ljuskavu kožu tijela. Također se preporučuje nakon dermatoloških tretmana koji isušuju kožu.
NOVEXPERT Repulp maska, 50ml
63.50 KM
Iako se smatra najboljim SOS proizvod za njegu kože, ova maska je idealno rješenje da ugodite vašoj koži nakon izlaganja suncu, ili
SVR SEBIACLEAR HYDRA Krema, 40ML
Umirujuča hidratantna krema koja obnavlja i sprječava nastajanje ožiljaka Umirujuća i obnavljajuća hidratantna krema SEBIACLEAR Hydra je prvi umirujući hidratantni
URIAGE D.S. balansirajući šampon 200ml
23.85 KM
Nježan, pročišćavajući šampon za sve tipove kose Svakodnevno korištenje, nakon tretmana protiv peruti te kao prevencija Inovacija DS HAIR: prva
SKINTEGRA LUMION
50.00 KM
Eksfolirajući tonik za umornu kožu sa začepljenim porama i znakovima starenja
Lumion je neisušujući noćni piling srednjeg intenziteta na bazi AHA i PHA kiselina, namijenjen svim tipovima kože osim osjetljive, uključujući i zrelu. Koža na kojoj su vidljive hiperpigmentacijske promjene, uključujući i one uzrokovane suncem, te koža narušene teksture kojoj nedostaje svježine i luminoznosti, od Lumiona će imati višestruku korist.
SVR HYDRALIANE Lagana krema, 50ml
Lagana krema za hidrataciju kože. Za normalnu do mješovitu kožu. Lagane, nemasne i svilenkaste teksture. Ostavlja kožu baršunastom. HIJALURONSKA KISELINA:
