Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Sold out
FELLER SILYMARIN F PLUS TABLETE A60
20.60 KM
Nema na zalihi
Kategorije: ., FELLER, Samoliječenje, Vitamini i minerali
Povezani proizvodi
EMBRYOLISSE FIRMING-LIFTING KREMA 50ml
95.00 KM
Prve znakove starenja kože prepoznati ćete po suhoći kože, izraženijim borama, gubitku čvrstoće i tonusa te u nekim situacijama i po pojačanom crvenilu i neujednačenom tenu.
Embryolisse Firming-lifting cream anti-aging krema je iznimno hidratantna i hranjiva, baršunaste je teksture s ekstraktom cvijeta klokanske šape.
Firming- Lifting Cream idealna je za uklanjanje osjećaja zategnute kože i ublažavanje vidljivosti pojave prvih bora uzrokovanih površinskom dehidracijom kože. Osobito se preporučuje tijekom zimskih mjeseci zbog iznimnih obnavljajućih i zaštitnih svojstava. Nakon primjene kreme koža lica je mekana i nahranjena.
Namjena: za sve tipove kože. Prikladna je za osjetljivu kožu. Podnošljivost je dermatološki ispitana.
Način primjene: ujutro i navečer nanesite kremu na čistu i suhu kožu lica i vrata te je nježno
umasirajte.
Glavni aktivni sastojci: hijaluronska kiselina, ekstrakt cvijeta klokanske šape i ulje noćurka.
ESI NO DOL kapsule A60
19.75 KM
Za očuvanje zdravlja hrskavice Za bolju pokretljivost zglobova i umanjenje bolova Za starije osobe i sportaše Za sve osobe kod
URIAGE Bariéderm Cica krema SPF50+ 40ml
23.40 KM
Sadrži: GF-Repair patent, vrlo visoku zaštitu od UVA/UVB zraka i Uriage termalnu vodu. umiruje i štiti nadraženu kožu od sunca
