Dostava u BiH: Brzom poštom
Plaćanje pouzećem
Dostava gratis za narudžbe preko 100 km
Vidi košaricu “EUCERIN SUN ALLERGY PROTECT KREMA-GEL 150ML” je dodano u vašu košaricu.
Sold out
CERAVE hidratantno ulje za čišćenje za normalnu do suhu kožu,473ml
29.20 KM
Nema na zalihi
Povezani proizvodi
URIAGE D.S. Šampon protiv peruti 200ml
27.80 KM
Tretirajući šampon za umjereno jaku perut i iritirano vlasište Tretirajući šampon za skvamozna stanja i umjereno jaku perut, za masnu
URIAGE Bariéderm Cica krema SPF50+ 40ml
23.40 KM
Sadrži: GF-Repair patent, vrlo visoku zaštitu od UVA/UVB zraka i Uriage termalnu vodu. umiruje i štiti nadraženu kožu od sunca
CERAVE PROMO HIDRATANTNA EMULZIJA ZA ČIŠĆENJE 236ML + HIDRATANTNA NJEGA ZA LICE SPF30 52ML
37.50 KM
Promo pakiranje.
CeraVe Hidratantna emulzija za čišćenje za normalnu do suhu kožu + CeraVe Hidratantna njega za lice za normalnu do suhu kožu SPF30.
CeraVe Hidratantna emulzija za čišćenje za normalnu do suhu kožu
Hidratantna i umirujuća emulzija za čišćenje za normalnu do suhu kožu lica i tijela. Posebno formulirana za osjetljivu kožu lica koja je normalna do suha te sklona iritacijama, uključujući ekceme. Ova emulzija bez pjene i bez sapuna nježno uklanja prljavštinu i ulje, a istovremeno povećava hidrataciju kože nakon samo jedne upotrebe.
CeraVe Hidratantna emulzija nježno uklanja dekorativnu kozmetiku bez oštećivanja kožne barijere. Bez mirisa, bez sapuna i hipoalergeno. S 3 esencijalna ceramida za zaštitu prirodne barijere kože. Koristite ujutro i navečer. Nanesite na mokre ruke i umasirajte u kožu, a zatim temeljito isperite.
Sastav: aqua/water, glycerin, cetearyl alcohol, phenoxyethanol, stearyl alcohol, cetyle alcohol, peg-40 stearate, behentrimonium methosulfate, glyceryl stearate, polysorbate 20, ethlyhexylglycerin, potassium phosphate, disodium edta, dipotassium phosphate, sodium lauroyl lactylate, ceramide np, ceramide ap, phytosphingosine, cholesterol, sodium hyaluronate, xanthum gum, carbomer, tocopherol, ceramide eop
Veličina: 236 ml
CeraVe Hidratantna njega za lice za normalnu do suhu kožu SPF30.
Hidratizira kroz dan i pomaže u obnovi zaštitne barijere kože.
Sadrži 3 esencijalna ceramida, niacinamid i hijaluronsku kiselinu.
Bez mirisa. Nekomedogeno.
Uporaba: Nanesite ujutro na lice i vrat. Izbjegavajte dodir s očima. U slučaju dodira s očima temeljito isperite vodom. Ako proizvod ne izlazi, protresite bočicu i potom istisnite sadržaj s istovremenim pritiskom na pumpicu.
Veličina: 52 ml
URIAGE D.S. Pjenušavi gel za pranje kože 150ml
22.20 KM
Veomaa nježan gel za pranje, posebno namjenjen da čisti kožu skonu iritaciji, crvenilu i ljuskanju.Regulira proliferaciju zahvaćenih dijelova flore kože i nježno uklanja nečistoće.
Udružena je efikasnost pročišćavajućih aktivnih sastojaka i patentiranog TLR2 kompleksa protiv iritacija sa umirujućim svojstvima Uriage termalne vode.
Pogodan za lice i tijelo, bez sapuna i mirisa. Hipoalergeno.
SOLGAR QUERCETIN COMPLEX kapsule a50, Dodatak prehrani za antioksidativnu zaštitu organizma
72.75 KM
Kvercetin je bioflavonoid koji se ubraja u skupinu fitonutrijenata kojim obiluju voće i povrće Sadrži i biljne osnove praha ploda